| Deliα a întrebat:

Am o problema mai delicata.Acum o luna baiatul pe care il iubesc a aflat ca il iubesc, ciudat este ca atunci el avea o prietena si cand a aflat ca imi place de el s-a despartit in ziua aia de prietena lui(baiatul de care imi place se uita la mine non-stop de un an cand am stat cu el in banca la un concurs).ce credeti ma iubeste?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| iuli29 a răspuns:

Nu poti zice ca te iubeste. Probabil este atras foarte mult de tine si acum ca stie ca si tu il placi este mult mai increzator. Daca tot este singur eu zic sa nu il scapihappy

| robyionutz a răspuns:

Prerea mea este ca te place dar nu are cuvinte sa iti zica asta poate pentru ca te place prea mult da-i si tu cateva impulsuri care sa il motiveze sa faca primul pas.

| Clape a răspuns:

Ai grija ca baietii sunt smekeri si fac multe chestii doar ca sa vada cum reactionezi...nu te iubeste, eu asa zic.

| Deliα explică (pentru Clape):

El nu e ca alti baieti.el e un timid si n-are cum sa fie smecher ca nu e firea lui.el e cel mai tocilar din scoaka.si eu sunt tocilara