| Kindeer a întrebat:

Parintii mei au mers azi la pescuit si acum cateva min m'au sunat sa imi spuna ca s'ar putea sa doarma acolo ( fiind o gluma proasta ) suparata pe ei le'am zis ca incui usa cu o cheie care e doar in casa si nu pot intra in casa. Acum m'au certat si vreau pentru cand vin acasa sa ii pacalesc dar nu am idei. Va rog dati'mi repede niste idei. Scuzeti categoria. ( cea mai folosita ) FUNDA! urgent

Răspuns Câştigător
| AAARRR a răspuns:

Idei pentru ce? pune si tu niste pahare cu suc prin casa si fa putina dezordine si spune ca ai dat o petrecerelaughing. sau lasa-i pe afara si stringe toate luminile prin casa si lasa un bilet la usa : "sunt la... ( pune tu un nume ) vin maine!laughing

| corinusdeplus a răspuns (pentru AAARRR):

Bune idei...Imi plac.

| Kindeer explică (pentru AAARRR):

Buna idee cu biletu.

| AAARRR a răspuns (pentru corinusdeplus):

:*:*

5 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Pai punele ceva lipicios pe clanta si nu stiu gandeste-te si tu tu stii cum ai casa...gradina si ii poti pacali, succeshappy Funda?

| slimms a răspuns:

Ascundete in dulap sau undeva sa creada ca ai fugit de acasa tongue