| iuby a întrebat:

Pe 8 iunie fac 2 ani cu prietenul meu si vreau sa ii cumpar ceva dar nu stiu ce! ceva sa fie semnificativ.imi dati si mie niste idei? fundita+nota

Răspuns Câştigător
| StangaciuGeorgeRazvan a răspuns:

Bună Denisa.Îţi recomand să-i cumperi ceva nou şi digital dacă tot suntem în secolul XXI,chiar şi semntificativ.Mă refer la o ramă digitală-breloc, pe care va putea să îşi pună poze cu tine, iar el când scoate cheile te vede pe tine.De câte ori îţi iei cheile la tine? De fiecare dată, că trebuie să descui colo colo.Deci te va purta oriunde.Menţionez că aici ai şi livrare gratuită: http://bit.ly/gIm6HM.Îţi urez o zi bună şi la mulţi ani pentru aniversare!

4 răspunsuri:
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Iai un lantusor de argint si cumpara 2 initiale separat care le poti pune la lantisor big grin sa fie initiala numelui lui si initiala numelui tau big grin o va avea ca amintire toata viata big grin succes!:X:*

| BuBuRuZaForEver a răspuns:

Eu la prietenul meu i-am cumparat lantisor de aur! Deci pot sa zic ca prima data l-am vazut plangand de fericire! ai putea sa-i cumperi si tu ceva la fel si o cruciulita iar pe spate scris numele tau! Acuma depinde de el! Doar tu stii ce-i ar place! Succes

| MloveM a răspuns:

Ii poti cumpara un glob in care pooti pune poz ta cu el! sunt acele globuri in care curg inimioare sau trifoi(artificiale fireste laughing ) sau un simplu bilet la un film de dragostehappy funda?!

| Zburlitul a răspuns:

Un inel de aur sau un lant,