| 2696 a întrebat:

Voi ce ati alege? persoana pe care o iubiti sau persoana care va iubeste?

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Niciuna singur e mai bine

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cu cine ai prefera sa stai, cu cineva care nu-ti place sau cu cineva care nu te place?

Elianna
| Elianna a răspuns:

Intelept raspunsul lui @roxi! Pentru orice eventualitate mai bine sa sufere el decat eu.

| fabiola a răspuns:

Daca dragostea nu-i reciproca, nu ai ce alege!

| Rukhsandra a răspuns:

O persoana care ma iubeste...

| madalicious a răspuns:

Clar ca persoana pe care o iubesc! Si daca persoana care o iubesc, nu ma iubeste, as incerca un timp sa o fac sa ma iubeasca. Daca nu reusesc si n-am sorti de izbanda, o las in treaba ei pe persoana care o iubesc, sa fie cu cine vrea.

| Stefania a răspuns:

Pe care o iubesc

| Denisa a răspuns:

Daca nu e reciproc nu are rost.

| Emma a răspuns:

Persoana pe care o iubhappy
Chiar sunt in situatia asta, bine e reciproc.adica cel p care il iubesc ma iubestelove struck

| Dan a răspuns:

Persoana pe care o iubesc, nu?

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Persoana pe care o iubesc!

| ßέßέ a răspuns:

Persoana pe care o iubesc.batting eyelashes. Ce rost are sa alegi o persoana care te iubeste, dar tu nu ai nicio tangenta cu ea thinking

| lavynika a răspuns:

Niciuna.Degeba ma iubeste daca nu il iubesc din tot sufletul meu si deaga il iubesc daca nu ma iubeste si ma face sa sufar.Sentimentul este pur cand e reciproc.

| roxy_2350 a răspuns:

Persoana care ma iubeste

| Angel977 a răspuns:

Persoana pe care o iubesc.

| Missy_4676 a răspuns:

Desi ar fi normal sa zic pe cel pe care il iubesc, l-as alege pe cel care ma iubeste.

| SarcasticEnchanter a răspuns:

Nu are nici un rost sa alegi persoana care nu te iubeste sau persoana pe care n-o iubesti.
Prin urmare eu as alege persoana pe care o iubesc si care ma iubeste.winking

| Addah a răspuns:

Persoana care ma iubeste.

| Didy_4281 a răspuns:

Eu as alege persoana pe care o iubesc.deoarece eu simt ceva pentru ea.decat sa iti ranesti sentimentele mai bine alege persoana iubita de tine deoarece, pentru calalta nu simt nimic

| Nik a răspuns:

Persoana pe care o iubesc. Ce rost are sa alegi o persoana care te iubeste, dar tu nu ai nicio tangenta cu ea?

| Ale_8242 a răspuns:

Deşi ar fi de preferat ca sentimentul să fie reciproc, dacă ar trebui neapărat să aleg, cred că aş alege persoana care mă iubeşte. E mai uşor atunci când eşti iubit mai mult decât iubeşti.

| mysterious1 a răspuns:

Persoana cara ma iubeste evident

| Crucified a răspuns:

Niciuna din variante. Dacă eu te iubesc iar tu nu, atunci marş şi n-are rost să-mi pierd timpul cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alege persoana care te iubeste pentru ca sufletul conteaza mai mt cel ptn pentru mine

| Morbid a răspuns:

Nu cred că mă iubește nimeni. Sincer.
Totuși as alege persoana care e interesata de mine., nu pentru că as vrea, dar pentru că nu am nici o șansă la cea/cele pe care le iubesc, daca mă înțelegi. Ce zic. laughing

| TheButterflyEffect a răspuns:

Uhm... pai eu zic persoana pe care o iubesc. Oricum, nu as iubi persoana care ma iubeste, mai mult decat cea pe care o iubesc. Si as rani`o.