| Utilizatoare123 a întrebat:

Pentru barbatii care au fost inselati - ce semne dadea femeia, cum ca v-ar insela? Ce se schimbase?

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Daca o banuie, inseamna ca persoana respectiva a simtit ceva schimbare in comportamentul ei.
Asa ca nu are rost sa intrebe pe altii, trebuie sa urmareasca ce face nevastasa laughing

Ala o cunoaste mai bine decat oricine, acea banuiala vine de undeva, din acea cunoastere, asa ca sa o urmareasca, daca o prinde, sa nu se mai impace cu ea, pentru ca nici in povestile alea nu se spune altfel laughing acolo asa spune, a fost odata, nu de mai multe ori laughing

| Utilizatoare123 explică (pentru relian):

O banuieste doar din faptul ca vine cu 10 minute mai tarziu acasa.

| VoidEternal a răspuns:

Vrei să știi ce să nu faci?

| Utilizatoare123 explică (pentru VoidEternal):

O ruda apropiata isi banuieste nevasta.