| 1Mai a întrebat:

Pentru cei care sunt intr-o relatie: Cum v-ati cunoscut iubitul/iubita?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu cred ca te intereseaza.

| IAR a răspuns:

Salut,
Daca aveam iti povesteam eu ca nu sunt chitros ca Darrio2007.
Cand vad oameni salbatici ca Darrio imi dau seama cat de primitivi inca suntem.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am scos din buzunar un carnețel, agenda telefonică și am început să sun.

| Adry05 a răspuns:

Ne-am cunoscut prin cunostinte comune cand eu aveam 15 ani (acu am 21) si de-a lungul anilor am vorbit foarte rar, mai ieseam asa pe la un suc ocazional dar n-a fost niciodata nimic. Si apoi vara asta, nu mai vorbisem de vreo 2 ani cred laughing mi-a scris random ca s-a intamplat sa fie prin oras si din vorba in vorba am zis sa iesim sa vorbim si fata in fata, iar acolo nu stiu, pur si simplu s-a legat, am simtit amandoi ceva, si s-a legat. Ne-am vazut iar urmatoarea seara cand ne-am si sarutat si peste vreo 4-5 zile de vorbit cate 2 3 ore la telefon si vazut inca de vreo 2 ori ne-am "oficializat" laughing
Offtopic: 1 mai e ziua mea de nastere

| Freya1 a răspuns:

Eu l-am cunoscut cand am avut 11, 12 ani dar eram copii pe atunci.El e cu 6 ani mai mare decat mine si pe vremea aia locuia la mine la tara unde imi sunt bunici si unde veneam pe vacanta.
Aveam prieteni comuni dar eram ambi rusinos si timizi si nu tare am avut legătură unu cu altul pe atunci. Apoi am crescut ne-am văzut fiecare de viata, eu am plecat la ai mei la oras si el s-a mutat la 500 de km de mine si nu am mai vorbit până acum câțiva ani când ne-am gasit pe Facebook si am inceput sa vorbim iar si tot asa pana am ajuns sa fim impreuna. Avem oficial 3 ani de relație doar ca povestea noastră e mai complicată.
El de 4 ani sa reîntors la mine la tara unde s-a mutat sa fie mai aproape de mine si ne-am luat chirie in orasul meu dar mai venim si stam si la tara.

| RAY a răspuns:

Am cunoscut-o pe centura mi-a placut dinti ei, asa albi erau, probabil de la mult lapte consumat asa ca i-am pus zgarda si am luat-o acasa

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Ce romantic laughing

| Shygirl111 a răspuns:

Mi-am cunoscut prietenul in urma cu aproape 5 ani, in microbuz, faceam naveta. Chestia e ca eu il stiam pe el de mai mult timp si inainte sa vorbim, chiar ma gandeam ca imi place de el si vai, cum ar fi sa fim impreuna laughing). Aveam o prietena comuna si am inceput sa ne salutam, dupa sa iesim, sa ne tinem de mana etc. A fost cea mai frumoasa perioada, avand in vedere ca eram a 11a, iar el a 12a, iar acum suntem amandoi la facultate. big grin