| AnnyXD a întrebat:

Peste cateva zile e ziua prietenului meu si i-am luat o bratara de argint si mi se pare prea putin stiu ca vrea sa isi ia husa de tlf si ma gandeam sa eu iau eu dar cadou husa de tlf cam ciudat. M-am mai gandit sa ii iau o sticla de tarie. Deci ce sa ii iau tarie sau husa sau daca mai avetsii idei. puppy dog eyesSi cum sa il impachetez? Eu m-am gandit sa iau cuti 9 cutii deoarece o sa facem dupa ziua lui 9 luni de relatie sh pe fiecare cutie sa pun luna de cand suntem impreuna... sau alte idei va rog

Dau fundita la cel mai bun raspuns :*

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Deci eu zic aşa:
Sa îi ei husa pentru telefon, dacă e o husă mai scumpă şi frumoasă eu zic că sigur îi va plăcea şi o va folosi cu el în fiecare zi, gandeste-te si la ce ii trebuie. Daca ii place tehnologia eu zic ca se va bucura daca ii ei ceva din IT. Ii ei un cadou de ziua lui si cand faceti 9 luni de relatie poti sa ii ei bratara de argint. Sau mai bine un lant cu inima care se crapă în două, fiecare jumătate pentru unul dintre voi. Încearcă să nu îi ei 10000 de cadouri şi sa te axezi pe ceva ce poartă şi foloseşte în fiecare zi happy

5 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Complicat.ia o perna cu tine pe ea

| Public22 a răspuns:

Iti zic eu ce sa faci. îi iei o sticla de Jack si bratara, dupa beti sticla si vedeti ce se intampla. glumesc. TI-am zis, sticla si bratara este perfect si un te iubesc l-ar da gata, crede-ma. Succes!

| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Husa pentru telefon nu e o idee asa de rea... in rest poti vedea pe http://itgadget.ro/cadouri-pentru-barbati-de-valentines-day/ cateva idei de cadouri ce ar putea sa fie potrivite pentru el, oricum intentia conteaza.

| valivalentinuza a răspuns:

Bună! Eu sugerez să îi cumperi tot ceea ce își dorește( adică acea husă pentru telefon), sau amintește-ți (dacă ți-a spus ) ce i-ar plăcea lui mai mult, în afară de acea husă.+ ia o husă frumoasă, ar fi tare bucuros. Și în legătură cu lunile voastre... poți lua o ramă, și să faci un colaj, împărțit în nouă părți. Și ar fi un cadou perfect. ( mai ales acea brățară de argint ).

| Summertime23 a răspuns:

Mai bine ii cumperi husa decat tarie, pentru ca si tu ai spus ca aia isi doreste si nu ar fi deloc ciudat si-ar da seama ca esti atenta la ce iti spune si ca ai tinut minte ca vrea husa si ai mai putea sa ii dai o rama cu multe fotografii micute cu voi ar fi dragut. Sper ca te-am ajutat :*