| AnnyXD a întrebat:

Peste cateva zile e ziua prietenului meu si i-am luat o bratara de argint si mi se pare prea putin stiu ca vrea sa isi ia husa de tlf si ma gandeam sa eu iau eu dar cadou husa de tlf cam ciudat. M-am mai gandit sa ii iau o sticla de tarie. Deci ce sa ii iau tarie sau husa sau daca mai avetsii idei. Si cum sa il impachetez? Eu m-am gandit sa iau cuti 9 cutii deoarece o sa facem dupa ziua lui 9 luni de relatie sh pe fiecare cutie sa pun luna de cand suntem impreuna... sau alte idei va rog

Dau fundita la cel mai bun raspuns :*:*

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu este deloc ciudat sa ii iei o husa de telefon.Este ceea ce isi doreste.Va aprecia mai mult decat bratara de argint.Ia o sticla de sampanie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bautura este o varianta mai buna, un coniac, un lichior sau o sampanie depinde de varsta.

| MaRyWssssss a răspuns:

Cel mai frumos cadou pe care poti sa il faci e ceea ce isi doreste el cel mai mult si cadoul ar trebui sa il faci ca surpriza adica ii dai bratara de argint ca si cadou si cand el nu este atent ii iei telefonul si il bagi in husa care el si-a dorito mie mi-ar placea asa

| IonescuAdriana78 a răspuns:

Ia o sticla de Sampanie buna.