| ZambetulNebuniei a întrebat:

Pfffffff

Am o stare atat de "proasta"!
Nu am chef de nimic, nu am chef nici de stat.
Nu stiu ce sa fac.
Ma simt pur si simplu trist.

Ce sa fac?

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Păi... de ce ești trist?
O plimbare în aer liber te va scoate din starea asta.
Pa, pa.

| Iulian03 a răspuns:

Joaca-te un joc
Asculta muzica
Fa origami

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.cleverbot.com/

Mai razi pe cleverbot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Iesi cu prietenii la o plimbare, nu vei mai fii atat de trist, nu mai sta la calculator, iti agravezi starea.
Te pup!

| xanderblackx a răspuns:

Prajeste un ou... intrebarea este, de ce te simti asa? ce a declansat starea asta?

| alexblack00 a răspuns:

Sunati iubita iesi la o plimbare cu ea sa te recreezi sau poti sa iesi la un fotbal ceva bea un energizant

| Adeeeeeee a răspuns:

Iesi cu prietenii in oras, asculta melodiile tale preferate, uita-te la un film bun, la emisiunea ta preferata etc.

| Kiasm a răspuns:

Greu de raspuns. Eu ma simt la fel. Parca nu mai am chef de viata, chiar daca e veselie imprejur. Cred ca trebuie sa revenim la viata. Pentru ca sa nu-mi fie intr-atat de trist am inceput sa privesc un serial: Game of Thrones. Vezi, poate iti va fi pe plac si tie.

| Sunnywaves17 a răspuns:

Cumpara-ti un caine, sa-ti ocupe din timp sau fa-ti o prietena

| Andreea0cod009 a răspuns:

Distreaza-te.

| LittleAva a răspuns:

Pai. poti sa vorbesti cu noi
Ce te face sa te simti trist?

| tinnna1 a răspuns:

Iesi si te plimba putin, vorbeste cu prietenii, uite-te la un film.E important sa ai o activitate, pentru ca altfel ai sa te gandesti incontinuu la faptul ca esti trist, iar starea i se va intensifica.