| smile5896 a întrebat:

1. Ce sa fac sa nu mai fiu trist.adica nu stiu cum sa va explic. ma simt asa...de parca degeaba as trai fara chef de viata am doar 15 ani si. am o stare asa aiurea.ma simt batran straight face

2. Ce sa fac sa scap de gandul asta care ma framanta ma simt urat. asa cred ca sunt urat gras si sincer.nu ma suport deloc.

CE SA FAC SA GANDESC MAI POZITIV.despre felul ca ma simt trist si ca ma framanta gandul ca sunt urat?

Răspuns Câştigător
| Doar1îngeR a răspuns:

Fa-ti prieteni, socializeaza, plimba-te, zambeste, glumeste, distreaza-te si lasa toate frustrarile deoparte.Nu exista om urat.Vei gasi cel putin 10 persoane in jurul tau care sa te creada cel putin dragut/simpatic, etc.Ai grija de tine si capul sus! big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia-ti o bicicleta si plimba-te impreuna cu altii sau chiar si singur