| MrDrx a întrebat:

Plec din țara pentru o luna fara iubita, imi este tare frica sa nu o pierd.
Sa plec sau sa raman?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Si asa te lasa rece daca faci bani gasesti multe femei doritoare de sex

suntserios
| suntserios a răspuns:

E o luna ce dracu... daca nu se poate abtine de la altul 1 luna nu vad de ce ti ai mai face griji pentru relatie...

| Freya1 a răspuns:

E doar o luna.
Daca iti este asa teama ca o sa o pierzi inseamna ca nu iti prea inspira incredere si cam tragi de relatie.
Crede-ma daca e sa o pierzi, sa te lase sau insele o face si cand esti in tara.

| OldSoul a răspuns:

Cat timp exista in tine deja aceasta frica... e clar ca ceva nu e bun la mijloc.
In orice caz, poti sa pleci linistit, daca e sa o pierzi, o pierzi indiferent ca esti la 2 km distanta de ea, sau ca esti la 2. 000km.

| Sn4k3 a răspuns:

Pai daca ti-e frica ca o pierzi o luna cat esti plecat inseamna ca oricum nu prea ai sanse cu ea. Si doar nu pleci degeaba, tu stii daca e important sau nu.

| Lioana a răspuns:

O luna te asteapta daca te iubeste. Daca nu, oricum ai s-o pierzi candva.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Ramai acolo unde pleci; ea deja este cuplata.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pleaca si mai bine stai 1 an, jobul pe primul loc dupã iubita. Dacã te inseala, pierderea ei.

| j1NNNx a răspuns:

Daca te iubeste, o sa te astepte acasa singura, daca te inseala, e un semn ca asta o sa faca si mai tarziu, deci ai putea sa ii faci si o proba

| gabriela2201 a răspuns:

O luna eu zic ca te asteapta daca te iubeste, chiar si mai mult. ea ce ti-a zis de iti e asa frica?

| Mariavasile a răspuns (pentru gabriela2201):

E rahat, relație la distanță nu există

| Kuurochin a răspuns:

Pleci doar o luna, nu un an laughing, mi se pare stupid sa nu te astepte, decat daca nu cumva abia ati inceput relatia.

| NigelNumeFals a răspuns:

Si daca nu ai pleca, crezi ca nu o poti pierde sau? Daca te iubeste te va astepta acasa, singura.