| anonim_4396 a întrebat:

Plizzz ma poate ajuta cineva!
Am nevoie de ajutor cu o problema! Am o poveste complicata in familie, ma rog cand spun asta nu ma refer la probleme cu mama si cu tata ci la altfel de probleme! Am nevoie sa ma interesez putin la protectia copilului! Daca stie cineva cum pot da de ei sa ma ajute va rog!

Răspuns Câştigător
| Static a răspuns:

Buna pai nu stiu sigur, pana acum nu am fost nevoita sa apelez la protectia copilului, dar chiar sunt curioasa acum, vreau sa sun daca vrei sa imi povestesti ce s-a intamplat cu adevarat, trimite-mi mesaj pe TPU. Iar eu te voi ajuta cum stiu mai bine. Pwp kiss

5 răspunsuri:
| Melody a răspuns:

Telefonul Copilului: 116 111 - disponibil 7 zile din 7, intre orele 08:00 - 00:00 (apelabil GRATUIT in retelele Romtelecom și Cosmote, fără prefix)
E-mail: telefonulcopilului@telefonulcopilului.ro
Forum : http://www. telefonulcopilului.ro/forum

| anonul a răspuns:

@Alessandro poate pentru un prieten care are parinti abuzivi, la asta te-ai gandit? Acum pentru AnDr3D33aLoV3, daca ai nevoie de ei suna la 112 si explica-le.

| midnight a răspuns:

Hey,daca vrei sa te ajut poti sa-mi dai un mesaj. catedata si mie imi vine sa dau telefon la oamenii aia, dar am cateva motive care ma opresc

| madiy1317mmlove a răspuns:

Daca ai nevoie urgent cauta pe internet sau suna la politye... poate te pot ajuta ei

| Alessandro_7730 a răspuns:

Ba daca nu ai probleme cu mama si cu tata atunci cumde vrei sa dai de aia de la protectia copilului