| mazaroi a întrebat:

Pot face ceva ca să nu mai rad arat de mult? Nu rad de unul singur, doar când sunt într un colectiv și nu ma mai pot oprii chiar dacă el/e nu a spus nimic amuzant xd

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa te abtii si sa fii mai serios, ca iti pierzi prietenii si distrugi relatiile.

| Elena9328 a răspuns:

Și mie mi se întâmplă, mă gândesc la tâmpeniile care le am făcut.
Încearcă să te controlezi.
Fii serios.

| mazaroi explică (pentru Elena9328):

Aceasi chestie! Dar degeaba. Sa ști ca rasul este ca plânsul. Vine fără sa ști și nu poate fi oprit.

| Alexandruuu88 a răspuns:

Foarte bine, aduci pozitivitate...