| roxanik26 a întrebat:

Pot gasi niste prieteni cu varsta peste 30 ani sa ma ajute si pe mine cu niste parerei? am ceva probleme de familie si nu stiu ce sa fac, sufar si nu am cu cine sa ma sfatuiesc! multumesc!

10 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Spune-ne problema, de asta suntem pe TPU!

caramela
| caramela a răspuns:

Buna! de asta sunt aici, sa pot ajuta.smugsmug lasa si tu un mesaj la privat.

| roxanik26 explică (pentru caramela):

Nu prea stiu cum sa fac asta! nu prea stiu sa utizez sit-ul! daca poti sa ma ajuti tu ti-as fi recunoscatoare! multumesc

| caramela a răspuns (pentru roxanik26):

Accepta prietenia ca nu primesti mesajul meu

| RobertTmroo a răspuns:

Sigur ca da... ai fi putut posta si aici problema respectiva..., si cu siguranta ai fi primit cateva raspunsuri bune, poate chiar mai invatau si altii din asta. Daca mai ai nevoie de inca o parere, atunci te rog sa imi scrii un mesaj, si daca pot, atunci te ajut cu mare placere. Toate cele bune!

| negru30 a răspuns:

Spune - mi ce te doare poate te pot ajuta cu un sfat

| dannys a răspuns:

Da.Poti gasi prietenii mai mari.

| roxanik26 explică (pentru dannys):

Da vroiam sa aiba experienta in relatii familiare!

| roxanik26 explică (pentru dannys):

Id-ul meu este: roxana1307. Merci

| andrecool a răspuns:

Sigur ca da! Pentru asta e TPU! Sa poti vorbii pe larg si fara rusine.Mi-ar placea sa-ti stiu problema! Te-as putea shatuii!