| numaiuna a întrebat:

Prietenul meu e putin suparat pe mine din motive personale... Nu stiu ce sa fac sa ii treaca supararea. problema e ca acum e in oras si a si postat pe facebook melodia Domnisoare - Maximilian, ca si cum el ar merge la alte fete, desi stiu ca nu e genul acesta de baiat....intrebarea este, cum sa fac sa ii treaca supararea? Va rog, raspundeti-mi la intrebare ca nu prea am idei.sad

Răspuns Câştigător
| Brofist a răspuns:

E.e Melodia aia nu e cine stie ce thinking Maximilian a avut si mai bune laughing Dar nu despre asta e vorba, deviez de la subiect ca de obicei. :/ Dear, lasa-l sa-si revina laughing Din orice are, ca se intoarce el, si daca nu, viata nu s-a sfarsit happy Si maine e o zi happy
PS : Daca a pus melodia aia, nu inseamna ca face ce zice in melodie laughing Sincer acum, daca de exemplu, pun pe Facebook, clipu' lu Eminem : Not Afraid nu inseamna ca ma arunc de pe vreo cladire =)

13 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

Posteaza si tu o melodie pe facebook: chiar daca ai plecat-Dj Sava (sau cine o canta). Daca e vina ta cere-ti scuze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii ceri scuze si rezolvi problema acum mai bine decat sa astepti sa vina el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii ceri scuze si te hotarasti sa nu se mai repete [ in cazul in care tuai gresit ]

| JamilaGizeh a răspuns:

Auchhh...chestia cu melodia e naspa, eu in locul tau as posta si eu o melodie cu un meaj potrivit, sa-l doara si pe el laughing

| Scremer a răspuns:

Ar trebui sal suni si sati ceri scuze dar daca stii ca nu-i genu de baiat care ca s-a despartit acum de una si merge peste 2 min la alta n-ar trebui sa te speri k la un momendat o sa se calmeze si faza cu melodia poate a pus-o asa ca sa te framante pe tine grija

| CarlaHecox a răspuns:

Invita-l la tine acasa sa faceti sandwichuri si sa jucati jocuri video.

| MyToXicRoMaNcE a răspuns:

Fa tu primul pas, invita-l sa discutati! daca cu adevarat tine la tine, cu siguranta te va ierta! poate a postat melodia aia pentru ca stie ca tu intri des pe pagina lui de facebook, si a vrut sa iti vada reactia!

| Xellita a răspuns:

Probabil a postat acea melodie pentru ca ii place, nu din alte motive, si incearca sa conversezi cu el, chiar daca el evita, cand prinzi oportunitatea "ataca-l". Nu am eu prea multa experienta, dar stiu ca sfaturile mele sunt utile, ca de obicei. happy

| MisteriousGirlll a răspuns:

Daca a postat o melodie nu inseamna ca face lucrul ala. Spre exemplu, daca eu maine o sa postez pe Facebook melodia Guess Who - Sex, NU inseamna ca fac sex. WAKE UP!

| numaiuna explică (pentru MisteriousGirlll):

E genul de baiat care se exprima prin melodii...

| dorin1995 a răspuns (pentru numaiuna):

Primul lucru cerei scuze al 2 lea spui ca iti pare rau ca l-ai suparat si ca no se mai intample cheama-l in oras la o pizza si il iei in brate il saruti putin pe drum si usor o sa te ierte mai usor decat crezibig grin funda?

| doraz a răspuns (pentru numaiuna):

Pai ar trebui sa ne dai macar un indiciu prin care sa ne spui ce s-a intamplat ca sa-ti dam un sfat concret, asa in mare ar fi sa il suni, sa vorbiti...dar nah, nu stiu care e cauza ca sa-ti dau un sfat mai bun...
Bafta! Ai putea sa postezi si tu o melodie cum ca ai fi suparata, ca regreti, dar air, depinde care e motivul, poate nu e cazul sa faci asta...