| Parmalat a întrebat:

Prima tipa din Bucuresti care raspunde si e zodia PESTI primeste fundita laughing

Ai avut vreodata prieten Scorpion? Cum a fost relatia voastra?

Răspuns Câştigător
| Spiriiii a răspuns:

Eu sunt in Bucuresti dar sunt balantaa time out laughing

7 răspunsuri:
| Parmalat explică:

@Raspuns anonim:

Iti spun din experienta ca nu laughing Ne cam consumam energia, iar in pat s-ar putea sa nu fim pe aceeasi lungime de unda, dar aici mai depinde si de ascendent.
Oricum, u wouldn't want a relationship just for f|_|cking, would u!?

| thevampirediariesfever a răspuns:

Eu nu sunt din bucuresti si nici pesti nu sunt :d

| Ralu_5621 a răspuns:

Sunt din Bucuresti dar sunt zodia berbec :-p

| Ralu_5621 a răspuns:

Eu am fost cu un baiat din zodia scorpion 4 ani, totul a fost frumos pana la schimbat un prieten de-al lui ...numai lucruri stupide il invata, ca sa se certe cu mine

| PupicelT a răspuns:

Eu sunt din Buc si sunt scorpion cu ascendent in scorpionnn devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desi nu sunt zodia pesti dar pot sa-ti spun ca jumatatea vietii mele e zodia scorpion iar eu berbec... dar din reletiile lui cu zodiile pesti sunt... exceptionale se completeaza unul pe altul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt din Bucuresti dar sunt Berbec.Berbeci se potrivesc cu scorpionii, nu?