| Ivascu_Seby_1994 a întrebat:

am o problema. Am avut o prietena acum 9 luni, ea tinea extrem de mult la mine si eu mi-am batut joc ca sa zic asa, a tinut 5 luni la mine, si dupa s-a indragostit de al baiat care a fost pana acum cand s-au despartit si din cate am inteles nu mai merge cu el, si ea nu are incredere in mine, crede ca tot la fel sunt adica genul ala de baiat care nu sta cu o fata, ce sa fac sa o recastig?

Răspuns Câştigător
| AdrianTzar a răspuns:

Ai putea sa ii spui cel mai simplu, ca iti pare rau de ce s-a intramplat, si ca nu va mai fi asa, te-ai schimbat. Dar si grijă sa te fi și schimbat happy

| Ivascu_Seby_1994 explică (pentru AdrianTzar):

De schimbat m-am schimbat ☺️

| AdrianTzar a răspuns (pentru Ivascu_Seby_1994):

Atunci este bine, fata va remarca schimbarea.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai, nu ai facut nimic nici inainte ca sa aiba incredere in tine, iar de recastigat ma indoiesc ca o poti recastiga, odata ce ti-ai batut joc.