| florynstefan1 a întrebat:

Revin cu o întrebare Fata de care îmi place dar care ea mă urăște bine nu a zis că nu vrea să fie cu mine ci că nu înțelege de unde dragostea mea pentru ea Asta ce ar putea însemna 2 la mână Mi-a spus că în acest moment este cu cineva cu toate că nu o văd să se ducă în locul obișnuit pentru întâlnire Credeți că mă încearcă 3 la mână Am o întrebare: credeți că dacă îi spun unei prietene de ale ei să o întrebe în legătură cu mine Ar fi un lucru bun sau rău 4la mână Cum știu că mă place A și să nu uit astăzi la ora de română după ce profa a terminat de predat eu și cu colega pe care o plac vorbeam eu cu un prieten (colegul de bancă și ea cu colega de bancă) Și deodată ne-am uitat și eu și ea în sincron ca și cum cineva ne-ar fi controlat să ne facă să ne uităm în același timp la profă și cum ascultam noia doamna deodată m-am uitat la ea și ea la mine și a început să zâmbească, am ținut contactul vizual câteva secunde apoi m-a strigat colegul să îmi spună ceva și a trebuit să stric contactul și se mai și sunase, dar am menținut contactul vizual cam 30 de secunde și nu ne-am mai schimbat privirea în altă parte brusc ci am menținut o ce nu am făcut niciodată! Asta...Ar putea fii semne că mă place? Dacă se poate să îmi răspundeți la toate! și cât mai multe răspunsuri detalii și informații despre semnele pe care le poate da o fată care este timida, și care în acest moment mi-a spus ac este cu cineva! A că tot veni vorba cum îmi pot da seama dacă chiar este cu cineva Cât mai multe informații vă rog

11 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca un autobuz nu te ia, asteapta si incerca urmatorul. La fel si cu fetele.
Cand vei intalni o fata cu care sa va placeti reciproc, veti simti amandoi atractia.

Pana atunci incearca, ca la autostop: faci semne, pana ce te ia careva...

| Crackman a răspuns:

Prea mult streswinking daca nu vrea incearca cu alta sa vezi ca devine geloasawinking

| Samariteanul a răspuns:

Esti un om...ce pana mea contact vizual de 30 de secunde laughing
Fi mai relaxat si nu te mai bucura din orice nimic. Legat de asa zisul ei iubit e posibil sa nu vrea o relatie si sa-si acorde mai mult timp pentru ea(mai sunt si din astea narcisiste)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E a 10-a oara cand iti spun ca nu te place, mai continui?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru florynstefan1):

Nu ma deranjeaza, prietene. Doar ma amuz de prostia ta.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru florynstefan1):

Eu sunt prostul...da...

| sweetangels a răspuns:

Evrika...esti mai nerabdator decat un copilas si te grabesti ca fata mare la maritat. Ai mai avut relatii? Esti prea imatur, ea se joaca cu tine de-a soarecele si pisica in timp ce-ti zice si ca are pe altul! Eu in locul tau i-as zice luni ca am si eu pe alta si i-as arata poze de pe tel cu o tipa faina! Vezi, ii pica fata sau face pe indiferenta? Pune-o pe jar nu sta acolo ca o piesa pe tabla de sah care asteapta sa fie mutata!

| Yon1470 a răspuns:

Ti-a spus ca-i cu cineva si ca nu te vrea si te te intrebi, daca te place.Superb!

| Striker14 a răspuns:

Te stresezi prea mult, dupa cum vorbesti pari cam imatur pentru o relatie, te bucuri la fiecare contact vizual, si astea nu sunt semne. Lasa dragostea de-opare pentru cativa ani, ca sa nu suferi pe-aici peste cateva zile/saptamani/luni.