| CrisTina12345678910 a întrebat:

Sa incepem : Acum 3 zile eram in metrou cu prietenul meu mergeam sa ne intalnim cu o clienta din firma unde lucram amandoi pfff mie asa greu sa va spun dar am nevoie de cateva sfaturi! S-au eliberat 2 locuri si m-am pus langa "iubi", dupa ce ne-am sarutat de cateva ori imi arunc ochii in fata mea, o tipa superba ne privea, ii dau coate lu George si ne amuzam copios, el a intors privirea si nu sa mai utat la ea, eu am continuat sa o privesc, mi-a facut cateva gesturi cu privirea, si-a muscat buzele si mi-a zambit 6 statii! Se ridica in statia unde ne-am ridicat si noi si se duce la o alta usa, George imi zice ironic si parca gelos " Ha Ha ti-ai pierdut iubita!", eu am inceput sa rad!
Recunosc ca mi-a placut persoana, dar nu cred ca am inclinatii (cred)!
Merg inainte 2 pasi pe scara rulanta, George in fata mea imi arunc privirea in spate speram sa o mai vad macar o data!
Era in spatele meu, inima mi-a tresarit in momentul acela parca vazusem o stafie. M-am intors cu privirea la ea si i-am zis intinzand mana la ea : "buna Cristina"
ea: "Esti draguta! Alexandra " eu: "mersi", tot timpul am privito in ochi! "De unde esti?" am revenit eu cu o intrebare incercand sa aflu mai multe desprea ea "Hunedoara, dar sunt studenta aici", a facut cunostinta si cu George! Mergand in fata pe langa ea imi doream sa aflu mai multe despre persoana care mi-a tresarit emotii, am scos o carte de vizita si i-am dat! Ea zicand " Tocmai vroiam sa te intreb daca putem iesi vreodata la o cafea".
Am zis "da, suna-ma cand ai timp!"
Aseara ma suna cineva, raspund, o voce timita ma intreaba "alo Cristina?" Eu : "Depinde cine intreaba!" "Sunt Alexandra!"
eu: "Care Alexandra?" ea : "Nu mai conteaza, cred ca am gresit numarul " si a inchis, am incercat de *n ori sa o sun inapoi dar are telefonul inchis! Imi pare asa rau ca i-am raspuns asa ironic si nu stiu ce sa fac, dar de ce sunt asa de ingrijorata? Oare simt ceva pentru ea? Oare si ea ma place? Oare sunt bi?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ciudată situaţie, eu zic să-ţi pui puţină oridine in gânduri, poate un psiholog?

| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy Poate ti-a picat cu tronc happy nu neaparat esti "bi". Oricum, nu fi ingrijorata, o sa va mai intalniti, candva, daca trebuie, intr-un mod sau in altul o sa va vedeti daca trebuie happy

| DANIEL72 a răspuns:

BUNA.imi place povestea este ca si in filme dar sa ai grija la final sa nu ranesti pe cineva?

| CrisTina12345678910 explică:

Pot sa va zic ca azi m-a sunat big grin! O sa ne facem impreuna Craciunul!:X sunt super happy!

| anonim_4396 a răspuns (pentru CrisTina12345678910):

Eu zic ca cel mai bine ar f sa vorbesti cu un psiholog sa te linisteasca el sau ea. happy