| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor TPU!
Azi dimineata cand ma intorceam de la un prieten am vazut cum doi tigani dau cu petarde si au dat si cu o petarda in mine. Eu m-am speriat si am tresarit foarte rau.
Ei au ras de mine si au zis ceva de genu :,, romanurile astea fricoase". M-am dus la ei ca sa le zic sa inceteze(nu puteam sa-i ocolesc), dar ei mi-au zis :,, dar mai du-te-n mata de prost" sau ceva de genu si chiar m-au scuipat. Atunci m-am enervat si l-am luat pe unul dintre ei la bataie si n-am apucat sa-i dau nici 3 pumni ca deja era la pamant(lesinat cred). Celalalt ii chema pe altii.
Eu am fugit, dar cand mi-am intors privirea(eram la distanta mare si ma ascunsesem dupa un perete) am vazut cum acea,, victima" era inconjurata de alti rromi si am auzit si o ambulanta.
Oare e vreo coincidenta ambulanta cu ce s-a intamplat sau rromi aceia au chemat-o? Oare l-am batut prea rau? Oare o sa patesc ceva eu? Va rog, sfatuiti-ma! Eu nu am avut probleme cu tiganii pana acum.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Iti poti cumpara un pistol airsoft cu gaz si il porti la tine, daca vine haita ai cu ce sa te protejezi. Ai procedat bine ca l-ai caftit pe prostu ala (dupa o vreme daca nu te vad vor uita de tine)

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

De ce nu ti-ai vazut de drumul tau?
Depinde cat de tare l-ai batut.
Ambulanta aia cred ca trecea intamplator.
Ar trebui sa ai grija data viitoare.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite asa si-o cauta unii. Erau doi si tiganii nu te-au uitat la fata. Urmeaza sa faci cunostiinta cu intreaga familie de tigani pentru ca astia sunt uniti. Orice, dar niciodata sa nu lovesti un tigan. Tiganul contraataca mereu si in astfel de situatii iesi foarte sifonat. Ai sa te convingi singur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In fine, ca si eu am batut tigani. Dar cand imprejurarile nu au permis sa fac alt lucru. Adica autoaparare. Tu puteai sa ignori si iti vedeai de drum, dar te-ai dat smecher. Te-au agresat numai verbal nu si fizic. Invata sa faci diferenta dintre aceste doua.