| XoOxXo a întrebat:

Ce cadou sa-i iau de ziua prietenei mele de nastere? fiind o prietena ft buna (implineste 14 ani).

6 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

O carte, o bluza/un tricou, cizme, fular+caciula, traditionalele bijuterii, un parfum, etc.Sunt multe din care sa alegi happy

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poti sa-i cumperi un patut pentru copii din fier sau o haina pentru femei de blana.

| OmuVerde a răspuns:

Comanda un cadou ecologic de la Greenpeace http://www.greenpeace.org/romania/shop - pixuri din hartie si plastic reciclat, sireturi, brelocuri, tricouri, etc.

| ALice_4674 a răspuns:

Pai daca vrea un animal ii poti da un hamster.sunt chiar adorabili. un parfum sau poate o esarfa super tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune intrebarea ta si pe www.Raspuns-Rapid.info, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 1000 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| iulianr a răspuns:

Daca e prietena ta cea mai buna trebuie sa stii ce ii place.