| RaulRau12 a întrebat:

Sallut TPU! big grin
Intrebarea me e : Ce inseamna daca o fata ma imbratiseaza la scoala si ma ia de mana tot timpul? thinking si ma suna din cand in cand seara.?

Ii place de mine? worried

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Te place

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii place de tine.

| neutrino a răspuns:

Daca erai putin copt la minte o intrebai pe ea si era mult mai simplu si in special mai eficient. Nu-i timpul pierdut!

| Nayuky a răspuns:

Nu e evident?

| Skittlesbaaaa198246382791739173 a răspuns:

Da. vrea sa fie cu tine :]

| kykutzu a răspuns:

Da te place si iti da de inteles asta.Acum conteaza sa faci u primul pas.Asta asteptam noi, fetele.pana la urma ce ai de pierdut? succes

| RaulRau12 explică (pentru kykutzu):

Am sunat-o acum cateva minute sa iesim in oras, iar ea a acceptat big grin