| Dracusorruu a întrebat:

Sunt clasa a IX-a si de ceva vreme imi place de o fata de la mine din clasa are ceva special prin zambetul ei si felul in care se comporta happy. Cred ca si ea ma place, cand ajung la scoala imi spune neata ma intreaba ce fac ma imbratiseaza (cu alti baieti nu face asa) totdeauna cand face asta zambeste cand iesim de la scoala mergem impreuna cand ne despartim uneori ma imbratiseaza si ne pupam pe obraz dar nu numai atunci ne pupam cateodata si in timpul pauzelor.Voi ce credeti ii place si ei de mine? Ce ar trebui sa fac daca da? Nu am prea multa experienta in asta

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

Buna! Da,cred ca te place. Si pentru ca e fata,asteapta ca tu sa faci primul pas,ma rog asa e si normalwinking
Nu azita si intreab-o daca te place si vrea sa fie impreuna cu tinewinking. Esti baiatul, deci trebuie sa ai tupeu, ca de obicei fetele doar dau baietilor semne ca ii plac, dar mai departe nu merg, asteptand ca el sa faca ce trebuie sa faca! Bafta! happy Fundita?

| Dracusorruu explică (pentru SexyGirlSweet1998):

Cum as putea sa ii spun asta astfel incat sa o dau pe spate?

| SexyGirlSweet1998 a răspuns (pentru Dracusorruu):

Daca ea te place, si tu o vei intreba daca vrea sa fie cu tine o vei da pe spate simplu, se va emotiona! Si spune-i intr-un loc restrans undeva, unde sa fiti doar voi doi.winking