| ஐღArinaღஐ a întrebat:

Hey tpu....am nevoie urgenta de voi! peste doua zile e aniversarea mamei mele iar eu nu am nici un cadou pentru ea.Am nevoie de niste sfaturi, ce ii pot cumpara? tin sa precizez ca am un buget redus (doar 32 lei)si nu stiu ce cadou simbolic ii pot oferi. Poate cv facut manual dar as vrea si ceva util pentru ea...cu siguranta un buchet de flori si o felicitare dar alte idei nu mai am
Multumesc mult!
Fundita!

Răspuns Câştigător
| Chrissy92 a răspuns:

Buna! Poate o bratara pe care sa scrie ceva, o inimiora, un ghiveci cu flori sau o bluzica o va purta cu mare placere...bafta

| ஐღArinaღஐ explică (pentru Chrissy92):

M-am gandit sa-i iau un ghiveci cu orhidee, crezica m-a incadrez in 30 lei

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

E o idee buna si la ce te-ai gandit tu sa faci, adevarul e ca cu 32 lei altceva nu prea poti lua

| Chrissy92 a răspuns (pentru mona):

Ceva util e bine venit mereu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O floare si un "Te iubesc", este suficient pentru un parinte sa auda de la copilul lui.La multi ani mamei tale si mult noroc.

| papusica987 a răspuns:

Buna ii poti lua o diploma pentru cea mai buna mamalove struck un buchet de flori, o cana cu poza ei, o cutie de bomboane si ceva facut de tine:X:X:X::X

| Iunona a răspuns:

Poti lua o esarfa/sal elegant. Asa ca pentru o doamna!

| Chrissy92 a răspuns:

Da orhideele sunt foarte frumoase dar si cyclamenul e foarte frumos si e un pic mai ieftin cam 25 lei

| 1Voineoska1 a răspuns:

Ai putea sa ii daruiesti un colier sau o bratara si un mare te iubesc alaturi de o imbratisare! esti copilul ei, nu isi poate dori ceva(material) de la tine! ai grija ce faci! la multi ani mamei tale!

| ஐღArinaღஐ explică (pentru 1Voineoska1):

Mersi,dar ziua mamei mele a fost in 15 Septembrielaughing)... oricum mersi de sfat, cred ca am sa-i i-au asta de Craciunbig grin