| chybrytel a întrebat:

Ce inseamna sa fii plin de tine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sa fii arogant, sa ai impresia ca esti mai bun/ destept/ frumos/ smecher decat tot restul lumii, sa iei pe cineva de sus, cu condescendenta... etc.

7 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

A fi plin de tine inseamna a te da mare, a face pe desteptul, a incerca sa pari ceea ce nu esti si lista poate continua...

| mariazet45 a răspuns:

Ingamfat, arogant, te dai mare, si multe altele dace esti asa ar fi bine sa te mai golesti...

| stardeea a răspuns:

increzut

| Swabia a răspuns:

Sa fii plin de tine=k si cum lumea se invarte in jurul tau si nu u in jurul ei... k si cum u ai inventat miezul de la kirtes[kirtes nu are miez!big grintongue]... k si cum u ai fii cel suprem si noi ceilalti ar trebui sa-ti stergem tie prafu`de pe umerilaughing))))))))))))))rolling on the floor)))))))...nu stiu cat de bine m`am facut inteleasahee hee

| chybrytel explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri big grin :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

increzut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi inseamna sa crezi ca tu esti centrul universului, ca tu esti cel mai important.sa crezi ca totul ti se cuvine tie.chiar si increzut, fitos, q aere. ceva in genul videoclipului acesta :: http://www.youtube.com/watch?v=13EsiCjsssY cum este si respectivul care crede ca totul i se cuvine lui, fara sa fie nevoit sa mai faca eforturi pentru a obtine acel"ceva"fiindca i se ofera pe tava .in general baietii plini de sine nu prea sunt apreciatzi de fete;)) in speranta ca ti-am putut fi de ajutor;)):*