| chiftelutacrocanta a întrebat:

Ce inseamna dupa parerea ta a trai din plin?

Răspuns Câştigător
| Florentina9210 a răspuns:

Sa traiesc ultima zi ca si cum ar fi ultima!

Răspuns utilizator avertizat
| Florentina9210 a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Nu sunt, sunt high acum!

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

A trai din plin nu inseamna sa mergi in nu stiu ce cluburi, sa bei nu stiu cati litri de alcool, sa fumezi nu stiu cate pachete de tigari sau sa tragi pe nas. E si asta o modalitate de a te distra, insa cine nu ia parte nu inseamna ca nu stie sa se bucure de viata. Traiesti din plin atunci cand faci ceea ce iti place.

| Drimmero a răspuns:

Sa ai sanatate, sa ai bani, sa ai tot ce-ti doresti tu, eventual sa-ti mai castige echipa de suflet ceva( in cazul unora), etc...

| dannyel86 a răspuns:

A trai din plin: a face tot ce-ti doresti, a fi multumit cu ceea ce ai, a-ti realiza idealurile, a avea o viata frumoasa, a avea o varsta venerabila (80-90 de ani).winking Putem gasi si alte sensuri, dar cred ca e suficient happy

| Mayhem666 a răspuns:

A trai din plin, pentru mine inseamna a trai fiecare zi, ca si cum ar fi ultima zi, sa faci tot ce iti propui, si sa te distrezi si sa fi fericit.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai pentru mine inseamna sa traiesti clipa, sa te bucuri de viata si de avantajele ei sa traiesti clipa cat inca mai poti ca mai tarziu in viitorul indepartat sa nu ai regrete ca nu ai facut tot ce ti-ai propus.

| Mussette a răspuns:

Sa treiesti orice moment ca pe ultima clipa...caci pentru unii chiar este, fara ca ei sa stie. sad

| Lalapisicutzalbe a răspuns:

Dupa mine sa traiesti din plic e ca si cum simti o senzatie grozava ca ai facut cele mai incredibile lucrui ori ca iti indeplinesti visul in fiecare zi big grin