| bERRA a întrebat:

Salut am si eu o problema. happy

Iubita mea crede ca am alta "gagica". Dar eu nu am pe nimeni doar pe ea o iubesc
Cum pot sa-i dovedesc ca o iubesc doar pe ea si ca nu am alta iubita?

Funda!

Răspuns Câştigător
| DarYyaA a răspuns:

Trebuie sa: Stay mai mult cu ea. Credemaa am patit si eu, tot ce vroiam de la iubitul meu era sa fie mai atent cu mine! big grinbig grin

3 răspunsuri:
| andreilove a răspuns:

Sall.Sa stii ca la un moment dat o sa te urmareasca ori unde te duci, eu iti propun sa-i spui ca nu ai si sa se convinga singura daca nu crede.Succes.Funda?

| EuEuEu2 a răspuns:

Pai,parerea mea este sa ai o discutie deschisa cu ea si sa o intrebi de ce crede asta si poate rezolvati ceva...Succes!

| ๒เคภςค a răspuns:

Probabil ca nu ii accorzi suficienta atentie si nu arati ce simti, de aceea crede ca tu ai o alta "gagica". Parerea mea este sa iti arati ceea ce simti...dar nu prin cadouri ...ci prin faptewinking