| xXx_4695 a întrebat:

Am si eu o problema am o relatie cu o fata de 3 luni si eu in trecut am fost o fire mai nebuna dar pentru ea m-am schimbat complet si ea a observat aceasta dar oricum nu ma crede ca o iubesc cu adevarat, cum as pute sai dovedesc ca o iubesc si ca tin la ea foarte tare? va rog ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| GiGiii a răspuns:

Poi poate nu ii dai incredere.Ai facut ceva care sa o supere, ai inselat-o mai ales sau ai avut o relatie anterioara care nu a decurs cu incredere? Poate a auzit niste zvonuri urate? In fine din experientele mele de fata stiu ca fetelor le place cand un baiat e romantic.Incearca asta. Daca nu merge...nu are cum sa nu mere.

1 răspuns:
| xXx_4695 explică:

Exanct relatiile anterioare au fost fara sentimente...inainte sa o cunosc pe ea nu am iubit pe nimeni dar acum o iubesc cu adevarat si nu am inselat-o nici o data...si ma puteti ajuta si cum sa fiu romantic ce trebuie sa fac?