| Generalgrevious a întrebat:

Buna, mi s-a restricționat contul de Facebook, pentru ca zilele astea am postat pe Facebook pe un grup care incalca standardele comunității, și contul meu acum e restricționat acum și nu pot sa postez și sa comentez timp de 2 zile, îmi mai scrie ca postările mele vor fi mutate mai jos în flux timp de 29 zile.

Oare ce înseamnă că dacă vreau sa postez ceva, nu pot vedea prietenii mei ce am postat?

4 răspunsuri:
| RxTx a răspuns:

Niste nenorociti
Eu am vrut sa imi sterg toate pozele si nenorocitii mi-au restrictionat toate posibilitatile sa mai sterg
Pozele mele personale nu am voie sa le sterg

Acum am sters contul de tot ca mi-am dat seama ca nuneste bine sa fie puse pe internet poze cu fața ta si nici macar sa nu apara numelr tsu sau nr tau de telefon nicaieri

Ca si cand nici macar nunte-ai fi nascut vreo data

Este cea mai interesanta miscare sa nu existi

Este mult maininteresat intr-o lume in care toti incearca sa devina vedete!

| DenisIonut01 a răspuns (pentru RxTx):

Odata ce au ajuns pe internet ele sunt inca stocate undeva, chiar daca tu dai stergere happy. Facebook s-a schimbat mult, orice companiei cand ajunge mare se schimba, unele ca asa is sefii altele ca asa le obliga altii mai sus pusi. Poti folosi Facebook dar cu moderatie

| RxTx a răspuns (pentru DenisIonut01):

Nunma derajeaza ca poate le mai are facebuci pe un srrver ci importsnt este sa nu mai exist eu pe internetnpentru oamenii obisnuiți ca și când nici măcar nu m-ași fi născut vreo dată
Nici o urmă
Nici un nume
Nici o poza
Nici un nr de tel
Nimic cu mine public

| varsanofie a răspuns:

Poți să-mi faci o poza sau să scrii mesajul ce îți apare? Încearcă să postezi și întreabă prietenii tăi de pot vedea ori nu.