| AndreeaMC0718 a întrebat:

Am și eu o problemă. Când postez o poza pe Facebook, de ce nu le apare prietenilor că am postat? Specific că este setat să apară pentru toți prietenii. Pe pagina mea când întru, poza se vede după un minut de la postare, dar dacă cineva stă pe Facebook pur și simplu și se uită ce au mai postat prietenii, ce postez eu nu se vede decât dacă intră pe pagina mea. Vă rog, ajutați - mă. Dau fundiță. Mulțumesc

1 răspuns:
| victor16R a răspuns:

Asta ar putea fi o problema de la Facebook incearca sa ii contactezi. daca poti