| Dani290607 a întrebat:

Salut, am un Samsung A14, are la setari control digital unde apar accesarile la aplicatii si timpul petrecut in ele.

Azi noapte intre 12 si 1, am doua accesari la aplicatia messages, unde sunt mesajele de pe numar, si 1 minut timp petrecut in aplicatie.

Eu nu am facut acest lucru,nu am intrat si nu am vorbit cu nimeni.
Dar iubita mea a vazut aceste lucruri si ma acuza ca am inselat o

Si ma chinui sa i demonstrez pentru ca este aproape imposibil fiindca nu am mesaje nu ma absolut nimic cu care pot sa i arat ca nu am inselat o si ca nu am intrat eu

Va rog,cei priceputi, oferi ti mi variante pentru a i demonstra ca eu nu am intrat si nu am facut nimic.

Sunt in stare sa merg si la poligraf pentru a mi demonstra nevinovatia.

2 răspunsuri:
| VoidEternal a răspuns:

Eu zic să renunți la o relație atât de lipsită de încredere. E extrem de nesănătoasă nevoia de control a prietenei tale. Pură paranoia.

Sunt căsătorit de 10 ani în curând, și soția mea nu mi-a verificat o singură dată telefonul deși o poate face oricând. Asta înseamnă o relație bazată pe încredere.

| Dani290607 explică (pentru VoidEternal):

Multi inainte, multumesc pentru raspuns, dar pe mine ma intereseaza sa mi dovedesc nevinovatia