| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut,
As dori sa am o prietena dar singura problema e ca nu gasesc pe cineva de genul meu, adica nu gasesc o persoana cum as dori eu sa fie, nu ca as avea probleme in a vorbi cu fetele si astea. Dar aveti ceva idei? Accept orice.

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mda... Cand vorbesti cu o fata prima data sa nu o vezi ca pe o viitoare iubita. Cosider-o cea mai buna prietena ca ea sa stie ca poate sa aiba incredere in tine. Dupa totul vine de la sine. Si nu incerca tu sa ii arati ei ca poti. Incearca sa faci asta cumva ca ea sa se prinda, dar sa nu fi evident. Dar ce zic eu... ce stiu eu despre asta laughing

65 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Mai intai autoanalizeaza-te.Vezi daca tu ai calitatile pe care le pretinzi viitoarei tale prietene.Ramai totusi increzator.Te vei indragosti curand si nicio analiza a calitatilor pretinse nu va mai rezista.S-ar putea sa-ti schimbi scara de valori.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Accepti orice? Nu face asta man. Tu o sa gasesti ce meriti.

| Doarunaltutilizator explică (pentru DoarBogdan):

Orice idee.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Doarunaltutilizator):

Orice raspuns, la asta m-am referit.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Oh. Pai fi tu insati. Lasa fetele sa vina la tine zau asa.

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Eu iti dau dreptate!

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Stiam ca tu o sa intelegibatting eyelashes

| Doarunaltutilizator explică (pentru DoarBogdan):

La asta ma gandeam.

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Oare? laughing

| Doarunaltutilizator explică (pentru Doarunaltutilizator):

Singura mea problema e ca nu gasesc pe cineva care sa aiba calitatile pe care le vreau eu.Intelegeti?

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

laughing Acum am inversat? laughing

| R0R0 a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Da.
Noi credem ca o sa gasesti cu timpul!

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Dar ceri prea multe poate. Atata timp cat tu o sa o iubesti si ea pe tine, ce mai conteaza calitatile?

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Cam da. rolling on the floor

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Se intoarce roata laughing

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

laughing
Cand nu te astepti...

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

La asta chiar am ras laughing

| Doarunaltutilizator explică (pentru DoarBogdan):

Nu cred ca cer asa de mult trebuie doar sa fie sincera, onesta, inteligenta, manierata si cam atat.

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Și eu! laughing

| Doarunaltutilizator explică (pentru Doarunaltutilizator):

Anumite defecte as putea sa le accept, sigur.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Trebuie sa fie iubire man in primul rand. Stiu ce crezi. Dar asteapta, totul o sa fie bine, atata timp cat esti tu insati.
"De ce vrei sa culegi fructele cand sunt verzi?" laughing

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Atunci suntem chitbatting eyelashes

| Doarunaltutilizator explică (pentru DoarBogdan):

Mersi.

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Ce citat! rolling on the floor

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Nu a fost bun? In general incerc eu sa le fac happy

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

A fost... Minunat!
Ai scris vreo poezie pana acum?

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

A... Nu chiar. M-am tot gandit sa o fac happy Sigur ar iesi ceva frumos.
Dar astea nu stiu, imi vin asa laughing
Tu ar trebui sa scrii.

| Doarunaltutilizator explică (pentru DoarBogdan):

Ai si alte sugestii?

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Eu,doar proză.Nu am inspiratie la poezii laughing
Tu sa faci poezii.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Daca zici tu o sa fac happy Prima o sa fie pentru tine :*

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Oke.
Sa ma anunti cand e gata :*.

| DoarBogdan a răspuns (pentru R0R0):

Sigur. O sa dureze ceva apropo happy Trebuie sa imi gasesc cuvintele.

| R0R0 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Wow! rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Foarte corect!

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

La care parte big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Mda... Cand vorbesti cu o fata prima data sa nu o vezi ca pe o viitoare iubita. Cosider-o cea mai buna prietena ca ea sa stie ca poate sa aiba incredere in tine. Dupa totul vine de la sine. Si nu incerca tu sa ii arati ei ca poti. Incearca sa faci asta cumva ca ea sa se prinda, dar sa nu fi evident. Dar ce zic eu... ce stiu eu despre asta laughing

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mersi de funda man.

| Doarunaltutilizator explică (pentru DoarBogdan):

Cu placere, o meriti.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Mersi man... Dar nu stiu. Adica si eu am "probleme" cu fetele oarecum. Doar ca eu am reusit sa vad lucrurile altfel, cumva astept imprevizibilul si o sa imi ofere cea mai tare satisfactie laughing

| R0R0 a răspuns:

O sa iti gasesti cu timpul.

| Kampion a răspuns:

Intalneste o fata, pe net sau in realitate din orasul tau, vorbiti, iesiti prin parc, mergeti la magazin, mergeti la cofetarie, si dupa cateva luni spune-i ca vreti sa fiti impreuna, fii tu insusi.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Kampion):

Mersi asta mi-a trecut prin cap, nu e vorba ca as avea dificultai in a vorbi cu o fata doar ca nu gasesc pe cineva de genul meu si nu stiu unde as putea gasi, ai zis tu ceva de net, poti sa-mi dai site-uri din astea de pe net daca stii?

| kryOwEEd a răspuns:

Si eu visez la fel. laughing Mai este timp.

| any1721 a răspuns:

Ți-ai găsit prietena sau mai astepti sa vina sa-ti spuna sunt genul tau ♡♡ e tare cand o găsești ne anunți bine te pup spor la gasit bafta

| Doarunaltutilizator explică (pentru any1721):

Inca nu am gasit, si cred ca am primit raspunsuri suficiente.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Doarunaltutilizator):

Dar cred cam ai sunt deschis la alte raspunsuri si solutii.

| any1721 a răspuns:

Ce gen de fata iți place ca am eu prietena si poate poate o sa fiti impreuna. De doua, trei zile vine pe la mine sa imi tina companie pana vine sora de la lucru.

| Doarunaltutilizator explică (pentru any1721):

Nu cer prea mult, sa fie sincera si desteapta atat.

| Doarunaltutilizator explică (pentru any1721):

Imi dai mai multe detalii te rog, despre prietena ta?

| Doarunaltutilizator explică (pentru Doarunaltutilizator):

Prin mesaj poti sa mi le dai?

| any1721 a răspuns:

Da îi pun prin sms ok

| any1721 a răspuns:

Ii asa cum ai spus tu dar tu cum esti ca si ea cauta un baiat dar sa fi de incredere bine ca nu vreau sa strig prietenia cu ea dar nici cu tine bine

| any1721 a răspuns:

Sa sti ca o cheama roxana iuliana si ea vrea sa vb cu tine dar n-are cu ce si ma roaga sa-i fac facebook si eu habarnan sa-i fac si daca vrei sa-i faci tu un fb si îi trimi la ea prin sms la TPU o cheama pe TPU iuliana12349 SA STI CAI IAM facut acuma de cateva minute bine iti doresc multa bafta multa n-ai pentru ce

| Doarunaltutilizator explică (pentru any1721):

Pai nici eu n-am cont de facebook dapoi sa stiu sa fac unul dar daca are pe TPU ii poti spune sa imi dea mesaj aici.
Pe la 6 ca acum nu prea pot sta mult dar o sa o caut si eu daca tot mi-ai dat numele.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Doarunaltutilizator):

Zii sa-mi dea aici o cerere de prietenie, ca sa o gasesc mai usor.
Multumesc

| Doarunaltutilizator explică (pentru any1721):

Spune-i sa ma caute aici pe site ca sa ma adauge la prieteni numele meu e mai jos:
OctavianLucian0015
Am cautat-o dar nu am gasit-o nicaieri aici.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Doarunaltutilizator):

Ce e aici? laughing

| any1721 a răspuns:

Am pus-o sa Îți dea cererea de prietenie și lase o postare și lese un ccomentariu ok bine

| Doarunaltutilizator explică (pentru any1721):

Mersi dar tu cum mai esti stiu ca ai avut niste probleme cu frati parca le-ai rezolvat?

| iuliana12393 a răspuns:

Salut eu sunt fata care țea spus any1721 am sora care ta trimis cerea no baga în seama cai mai mica ok trimitem SMS ok te pup

| Doarunaltutilizator explică (pentru iuliana12393):

Ok dar de ce imi raspunzi la mesaj de abia acum? nu te supara ca intreb dar a trecut cam mult timp.

| iuliana12393 a răspuns:

Nu am primit SMS ca aștept

| iuliana12393 a răspuns:

Nu nu sunt prietena ei

| volo a răspuns:

DUTE IN GRAJDUL DE VACII ACOLO GASESTTI CE E PE MASURA TA. ACOLO SUNT FISPERATE CA TIBE RASFATATE SINCERE SUNT SI ALEA MODESTE CAMD NU DAU LATE... U INCEARCA LA CAPRE AU PARUL MAI MATASOS

| iuliana12394 a răspuns:

♥♥♥♥