| anonim_4396 a întrebat:

Caut o fata o partenera Hiv. Vreau sa cunosc si sa am o relatie serioasa. Exista pe aici o fata de tipul acesta?
Viorel 23 de ani si sunt dintr.un orasel din apropierea Craiovei

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai mult le sperii pe nesimtitele care isi cam cauta interesul pe aici si nu am vazut vreuna cu boala HIV dar e greu de gasit, poti continua cautarea.

| xCatastrophe a răspuns:

Simpatie.ro mister. Nu TPU, in niciun caz chiar daca s-a dus ce era odata site-ul.

| Cosmin1I a răspuns:

straight face vorbesti serios? ..Succes si imi pare rau sa aud ca ai asa ceva la varsta astasad

| Viorel02 a răspuns (pentru Cosmin1I):

Ms pentru succes! Da vorbesc serios si nu sunt singurul. Din pacate asta-i Romania.

Răspuns utilizator avertizat
| Iamandi_Georgian_1988 a răspuns:

Si din pacate se gaseste foarte greu fete cu hiv ca nu vor sa fie afisate