| DLexa a întrebat:

Ce as putea sa fac ca iubitul meu sa ma placa mai mult si sa il atrag mai mult :* mersi...pentru sfaturi bune... fundita e a voastra.

Răspuns Câştigător
| Luissa123 a răspuns:

Fii naturala, fii TU
nu te panica la fiecare situatie dificila
nu vorbi foarte mult si asculta-l si pe el
fii mereu cu zambetul pe buze
glumeste cu el
spune-i mai des ce mult inseamna pentru tine
P.S. succes!

5 răspunsuri:
| AndyIQ a răspuns:

Pff daca spui ca e iubitul tau inseamna ca te iubeste si atunci nu te poate iubii mai mult decat acum, dar daca ar niste inconveniente asupra ta poti incerca sa te schimbi oricum fii putin indiferenta big grin
Bafta!

| VladimirPutin a răspuns:

Fă sex cu el zi de zi

| Dumnezău a răspuns:

Blowjob la mic dejun, pranz si cina.
Handjob ca gustarica de dupa-amiaza.
Bukkake ca gustarica de miezul noptii.

Spor la treaba. big grin

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Doua cuvinte: Blow Job.
Just sayin'.

| mary199812 a răspuns:

Pai. sa il intelegi mai mult. sa incerci sa eviti certurile cautand un motiv bun de scuze. poate si prin sex sa-l atragi mai mult.