| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi, cum as putea sa ma bag cu fetele in seama și să incerc sa-mi fac o iubita? Niste metode mai bunicele asa din propia voastra experienta. Mersi, astept raspunsuri bune,

Răspuns Câştigător
| Adviceforeveryone a răspuns:

Trebuie sa fii tu insuti. Incearca sa faci cunostinta cu ele, sa te prezinti. Nu ar trebui sa iti fie foarte greu. Puteti gasi subiecte comune de vorba, fii relaxat, lasa timiditatea deoparte. Fetelor le plac baietii sinceri si amuzanti (dar nu exagera cu glumele). Daca iti place de o fata, nu ezita sa ii spui. Vorbeste cu ea, creeaza mai intai o relatie de prietenie cu ea, apoi iesiti, spune-i ce simti pentru ea si poate ca si ea va simti acelasi lucru pentru tine. Sper ca te-am ajutat si bafta!winking