| Sava_Alex_1999 a întrebat:

Salut.
Ce as putea sa ii cumpar mamei mele de ziua numelui, de sfantul Nicolae?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O nuielusa laughing

| PumpkinDoll a răspuns:

Nu cred ca are nevoie si nici ca vrea vreun cadou.Tu, copilul ei, esti cel mai frumos cadou pentru ea.Pare ca e o forma frumoasa si blanda egoism, dar nu e.

| anonim_4396 a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Da! Acesta e raspunsul corect. Am 28 ani si abia daca reusesc sa o conving pe maica-mea sa primeasca cadouri de la mine.

| Kadxss a răspuns:

Păi eu zic sa ii iei ce ii place ei și să îi mai iei un buchet de flori ciocolată cafea etc.

| xShaaro a răspuns:

Salut, i-ai putea cumpara un buchet de flori, o ciocolata si o cutie de cafea happy funda pls

| xShaaro a răspuns:

Salut, i-ai putea cumpara un buchet de flori si o ciocolata.