| Mezdriuc a întrebat:

Ce cadou a-s putea sa-i fac prietenei mele care implineste 18 ani? Chiar n-am nici o idee!

Răspuns Câştigător
| Sunnywaves17 a răspuns:

O sticla de sampanie/absolut/vodka/stalinskaya /voronskaya, si un set frumos de bijuterii*bratara, cercei*, sau o poza cu voi doua inramata etc. sper ca te-am ajutat. bafta :*

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un lantisor de aur cu un medalion frumos[zodia ei sau o inimioara]

| ywar a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa incepi prin a-ti face cadou tie o carte f buna de gramatica scrisa pe vremea mea de Stefania Popescu - Gramatica limbii Romane. La felul cum ai scris "as" e clar ca trebuie. Cat despre un cadou. e foarte simplu. Uneori e suficienta o floare si un cuvant bun pentru persoana draga din viata noastra

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Eu la 18 ani am primit un lantisor de aur foarte frumos si un inel de aur.
Eu zic ca e un cadou foarte bun.
Te pup!

| Arcani a răspuns:

Ceva care sa poarte o pereche de cercei, o bratara sau un medalion poate un colier ori daca nu vrei nimic din toate astea ii poti da ei bani sa-si aleaga.

| Ingerasulinocent a răspuns:

Ai putea sa ii dai un parfum, niste farduri, un colier...chestii de fete.

| FelixDilanMen a răspuns:

De obicei fetelor la 18 ani se face cadou aur, deci o bratara de aur ar fi numai buna happy