| somerandomdude713 a întrebat:

Ce cadou credeti ca-s putea sa-i ofer prietenei mele de Valentine's day? Nu-s genul care ofera flori si ciocolata si un amarat de ursulet pe care il arunca-n coltul camerei si uita de el ani buni. Prefer sa dau ceva practic sau ceva util. Ma gandeam la o pereche de Vans, insa mi se pare prea scump, prea deplasat. Sau ceva de la Converse. Ori un hanorac P&B, H&M, ceva. Oricum, ceva vestimentar. Nu le am cu restul. Ma pricep la tehnologie, insa astea nu-i plac ei. Sau poate i-ar placea o pereche de casti. E prima noastra luna impreuna si de asta am intrat aici. Se cam scurteaza timpul.

Răspuns Câştigător
| Xalion a răspuns:

Fiind prima luna eu zic sa nici nu ii iei ceva prea extravagant. Ia ceva finut. Tenisi, cum spuneai tu, Vans, eu zic ca nu are rost pentru ca ii va folosi si logic ca la un momentdat se vor uza. Ma gandesc la o pereche de cercei de argint, finuti. Sa nu iasa prea tare in evidenta. Sau bratari de-alea tipice de ata ce au un banut sau o inimioara gravata cu ce vrei tu. Am mai vazut o combinatie de lantisor cu breloc. Adica lantisorul avea o inima, pe care i-ai putea-o da ei, iar brelocul avea o cheita care se potrivea cu inima, care ar ramane la tine. Eventual daca aveti chestii memorabile?! Iubitul meu mi-a oferit acum un an parfumul pe care l-am purtat la prima inalnire si mi s-a parut super dragut. Sper ca te-am ajutat cat de cat.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Pentru valentines day mi se pare total ok sa-i iei flori si ciocolata, e si specific sarbatorii, cu alte ocazii ii poti lua caduri mai costisitoare, investesti prea mult avand in vedere ca aveti doar o luna laughing

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, când ești îndrăgostit timpul se scurtează în prima fază.
Așa, uite o idee, ieși cu ea la Mall. Acolo pe unde treci este o locație în drum care vinde ceasuri. Vă opriți și îi spui. De când suntem împreună, mie mi-a stat ceasul și simt că mi se scurtează și timpul. Eu nu mai plec de lângă ghereta asta până nu rezolvăm ceva. Uite am pregătiți niște bani să îți cumpăr un cadou( spui suma). Nu-s genul care ofera flori si ciocolata si un amarat de ursulet pe care il arunca-n coltul camerei si uita de el ani buni. Aș dori să alegi acum un ceas care să îți placă ție, o să îl ții pe mână, iar de câte ori te vei uita la ceas îți vei aduce aminte de mine. Eu voi simți de la distanță gândul tău și mă voi strădui să scurtez timpul până ne vom întâlni din nou.
Și așa mai departe.
Este un cântec așa. Dacă ai o chitară, dar merge și la mandolină.

| Goete a răspuns:

I-ai putea oferi un sex in trei cu vreun prieten pe care-l place, asta bineinteles daca esti atat de deschis si o iubesti atat de mult incat important pentru tine sa fie sa se simta bine.

| CarcotasulVesel a răspuns:

Un bici impletit cu... dragoste
si apoi, un costum latex, si niste catuse, pentru... tine big grin

| OrdanKarris a răspuns:

De Valentines Day NU-I LUA NIMIC. Testeaz-o sa vezi daca depinde de cadourile materiale de Valentine sau daca persoana ta este importanta. Plus ca sunteti doar de 1 luna impreuna. Ce cadou de Valentine's Day. Ofera-i o maciuca sculata de Valentine's Day si sa zica sarut'mana pentru masa. laughing

| Volimko a răspuns:

Dude, eu zic că cadoul iubitei tale ești tu, dacă ea nu vrea cadoul asta te-a luat din intereslaughing))

| marius2303 a răspuns:

Salut.Eu recomand un set de asta cu ceas,
Este ceva cu stil, si in plus, pe site, sunt o gramada de alte oferte la diferite preturi…
http://bit.ly/2UJd3qr

| ioanap43 a răspuns:

O poti duce la un restaurant.