| 9 PM a întrebat:

Vi s-ar parea deplasat sa primiti cadou din partea prietenei, fara nicio ocazie, o sticla de vin rosu si bomboane de ciocolata?

9 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Vinuuuuuuţ! Dar tot vodka-i ce "trăbă".
Nu, sigur nu mi s-ar părea deplasat.

| NickiMinaj a răspuns:

Nu, chiar deloc, mi-ar face mare placere. Inseamna ca s-a gandit la tine "fara nicio ocazie" tongue. Nu ti se pare dragut?

Răspuns utilizator avertizat
| Emma a răspuns:

Chiar deloc
E un gest frumos. puteti sa consumati cadoul impteunabig grin
Bafta. xOxO

| ServanaAtoni a răspuns:

Cadourile fara "ocazie" sunt minunate.
E placut sa oferi indiferent de eveniment, daca vine din inima atunci fa-o.
Oricine s-ar bucura.

| JustShadows a răspuns:

BunahappyCadourile nu se fac cu"ocazii", sunt atentii care ar trebui sa te faca sa vezi ca ai langa tine o fata super.Si ce e mai frumos decat sa imparti ceea ce ai primit cu prietena ta, sa aveti parte de un moment de neuitat mai ales ca e creat de voi, asta da este o ocazie.Ai grija de tine!happy

| CatalinMG a răspuns:

Mi s-ar parea deplasat sa nu consum cadoul ala impreuna cu persoana de la care l-am primit laughing

Răspuns utilizator avertizat
| seker a răspuns:

Nu. este chiar foarte frumos. un gest dragut :*