| snd9999 a întrebat:

Salut,ce sa fac daca prietena mea cea mai buna cu care prietenesc de cand aveam 6 ani nu mai vorbeste cu mine de cand a inceput sa prieteneasca cu alta fata.Nu inteleg, suntem prietene de 10 ani,si eram ca doua surori, iar acum ma suna numai daca are nevoie de bani.Ce sa fac? sad

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nimic nu durează o veșnicie!
Când te mai sună discută cu ea și nu o mai împrumuta, nu trebuie să existe prietenie de interes!
Pa, pa.

5 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Cum se vinde prietenia? La kg, la metru sau la ora? Desparte-te de oameni ca acestia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-ti banii inapoi si sa-I dai viteza.

| eurynomus a răspuns:

In vocabularul limbii romane nu exista termenul de "a prietenii", deci esti intro eroare grava sau analfabetism cras

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Ignora total acest gen de prietenie

| Mitsa22 a răspuns:

Oamenii se schimba, nimic nu e vesnic.
De ce nu stai de vorba cu ea, si sa lamuriti ceea ce te deranjeaza... Si in niciun caz, nu ii mai imprumuta bani, o prietenie nu se bazeaza pe asta.
Tine minte citatul : "Fa`ti prieteni noi, dar nu`i uita pe cei vechi", poate il spui si eiwinking poate intelege ceva din el.
Sper sa lamuriti problema. te pup