| hgfsdi a întrebat:

Salut,cum credeti oare ma iubeste iubitul meu care am avut relatii sexuale cu el avem un an impreuna dar nu stiu pare cam banal una, ca ne vedem asa peste cinci zile sau e normal asa?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca lucreaza sau e din alta localitate mi se pare normal

| nice67 a răspuns:

Banal? nu, dar poate sa fie riscant avand in vedere ca va intalniti atat de rar. dar conteaza si distanta dintre voi, daca te iubeste nu te uita...

| DeatHPupp3t a răspuns:

Nu e prea normal. nu spun tot timpul togheter dar totusi o data pe zi nu strica. hai 2 zile nu maxim 3 dar 5? mm...mi se pare cam prea...suspect.dar poate are treaba ceva. nu stiu, intreaba-l si intereseaza-te cam de ce lipseste si ce face in aceste 5 zile. din asta nu-ti pot spune daca te iubeste sau nu, dar oricum vad ca este cam distant iar dupa parerea mea nu ar trebui, mai ales acum. oricum succes

| Laliiiiiiiiiiii a răspuns:

Nu putem spune noi daca te iubeste sau nu, asta ar trebui sa-ti spuna el! probabil este ocupat, poate exista o distanta mai mare intre voi! Ar trebui sa il intrebi pe el si vei avea un raspuns la intrebarile tale, succes!