| RX22 a întrebat:

Cum pot face o fata sa ma placa daca ea ma uraste si nu vorbeste cu mine prin pauze la scoala? Dar gen o saptamana inainte m-a imbratisat si vorbea cu mine.

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

Pai ce i ai facut ca sa te urasca asa dintr odata? Ai zis ca vorbea cu tine cu o saptamana in urma. Cere i scuze daca ai suparat o cu ceva. Poate i ai zis ceva care a deranjat o.

1 răspuns:
| Aimwork a răspuns:

E clar ca ai facut ceva care a suparat.o.
In genlral fi mai atent cu ea si incearca sa afli de ce e suparata pe tine?
Poate ai facut o gluma si ai uitat, ea a aflat, s-a suparat.
trist suparat, ca m.a uitat
pofta de viata mi-a luat ))))