| maximrobertalin a întrebat:

Salut cum pot sa socotesc astrologia sa aflu daca voi avea succes in dragoste?

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numeri toate stelele de pe cer la ora 2 noaptea dupa care imparti la 100 - 543

| maximrobertalin explică (pentru anonim_4396):

Ma iei la misto?

| anonim_4396 a răspuns (pentru maximrobertalin):

Consider ca am si motiv cu cineva care chiar crede in astrologie laughing

| maximrobertalin explică (pentru anonim_4396):

Si ce vrei sa zici ca eu sunt ciudat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru maximrobertalin):

Nu, eu sunt ciudatul pentru ca majoritatea romaniei crede in astrologie si asta doar pentru ca aia de la televizor ne baga in cap toate prostiile.
Au vazut ca prinde la romani asta cu horoscopul si tot invita oameni in emisiuni sa manance **** in legatura cu asta.

| maximrobertalin explică (pentru anonim_4396):

Bon atunci insemna ca tu esti omul perefect dreapta lui isus si nai nici o problema nici cu dragotes nici cu familia nimic tu esti un exemplu pentru noi da iti multumesc ca m-ai ajutat deloc. tu esti mai presus decat oricine si daca te lovesti sau te tai nu te doaree bonnumai zic nimic

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum puteţi crede în stele şi rahaturi de-astea.Sunt doar minciuni, treziţi-vă

| SebylVane1890 a răspuns:

Basme...

| Gabrielle16 a răspuns:

Norocul si-l face omul cu mana lui, nu niste corpuri ceresti nevinovate. Daca nu o sa ai succes in dragoste o sa zici ca asa au vrut stelele si tu nu mai faci nimic? Esti liber, nu influentat de stele.

| maximrobertalin explică (pentru Gabrielle16):

Sa inteleg ca nu pot sa fac nimic

| Gabrielle16 a răspuns (pentru maximrobertalin):

Normal ca poti, facand ceva tu insuti, nu asteptand dupa stele.winking

| maximrobertalin explică (pentru Gabrielle16):

Degeaba ca e perversitate in tara asta

| Gabrielle16 a răspuns (pentru maximrobertalin):

laughing Cu asta n-ai ce face, imi pare rau. Depinde unde cauti.

| Abbcdd a răspuns:

Incearca cu bioritmul http://www.horoscopulmeu.ro/bioritm-ro-40-0.htm. Inlocuieste in casute cu data nasterii tale. Bioritmul este foarte folosit mai ales in tarile dezvoltate pentru a preveni numeroase accidente :) Bafta:*