| anonim_4396 a întrebat:

Salut, daca mama s-a recasatorit si face un copil cu tatal vitreg, cat la suta va fi fratele meu? Adica stiu ca nu va fi sangele din sangele meu dar asa ca idee

Răspuns Câştigător
| stefan1993ful a răspuns:

50%...vreau fundă!

5 răspunsuri:
| besche a răspuns:

Avand aceeasi mama, care vă naste, desigur ca e fratele sau sora ta buna!

| Andreeush a răspuns:

O să aveți același sânge fiindcă o să aveți aceeași mama.
Deci tot fratele tău va fi.

| Iote a răspuns:

Sange din sangele tau, nu poate fi. Nu ii esti parinte ci doar frate.

| TheGentleman a răspuns:

Având în vedere că aveți un părinte comun, 100%.

| username2468 a răspuns:

Asta depinde de tine dacă vrei să îl consideri sau nu fratele tău, să zicem că va fi fratele tău deoarece mama ta e sânge din sângele tău și al lui, părerea mea?