| anonim_4396 a întrebat:

De care bunici sunteti mai apropiati, de ce?
Eu sunt foarte apropiat de bunicii din partea mamei, care m-au crescut si ingrijit de mic, care din pacate acum sunt foarte bolnavi sad. De ceilalti nu ma prea intereseaza.

9 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Eu am fost foarte dar foarte apropiat de bunicul din partea mamei deoarece m-a crescut si chiar daca am crescut ne intelegeam foare bine, din nefericire uneori persoanele importante noua dispar prea devreme din viata noastra

| Clorox a răspuns:

Nu am bunici...

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Eu sunt apropiat de cei din partea tatalui care sunt bolnavi, si de ceilalti nu ma interseaza.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe cei din partea tatalui ii urasc de cand sunt mica. Nu ma lasau afara si eram terorizata cand ramaneam la ei, mereu plangeam cand trebuia sa mergem in vizita. laughing Au un caracter foarte urat.

Cei din partea mamei m-au crescut si ii iubesc. Stau la tara, le plac animalele si sunt diferiti fata de cei din partea tatalui.

Petrece-ti cat mai mult timp cu bunicii tai si bucura-te de fiecare clipa alaturi de ei. happy

| GreenVoid a răspuns:

Din partea mamei ca ceilalti sunt morti.

| Yukidaruma a răspuns:

Eu nu am fost crescută de bunici, deci nu mă pot pronunța. Din partea mea relația este simplă, formală și rece.

| anonim_4396 explică (pentru Yukidaruma):

Ce dragut e avatarul tau ^^

| aCek1ng a răspuns:

Tot din partea mamei. Din partea tatalui numai tin legatura. In schimb la bunicii din partea mamei am copilarit toate verile.

| Cthulhu16 a răspuns:

De bunicii din partea tatalui. Parintii mei mergeau la servici foarte devreme si se intorceau tarziu, iar ei aveau mare grija de mine. Bunicul a murit vara asta, la fel si tata, iar acum e randul meu sa am grija de bunica, pe care o iubesc foarte mult