| XSecretLov3X a întrebat:

Deci, sa va explic cum sta treaba, e un pic cam dificil.Mama este in Italia de 8 ani intre care tata e in tara iar eu stau la bunici din partea tatalui care ma-au crescut de la cateva luni. Ii iubesc foarte mult.Problema este ca tata avea pe una(o vagaboanta) pe langa care tata ma avertizase sa nu-i spui mamei nimic de ea, si nu i-am spus. La un timp, am fost cu tata si cu bunicii la munte la care ne-am intalnit cu aia si care mai avea si un copil o fata cu ea. Cand am vazut-o am simtit ca mi-a picat ceru in cap pe langa asta ii mai zicea si tata.In sfarsit asta trecuse acum peste un timp vaganoanta ii cere sa treaca copilu pe numele tatalui si ii cere pensie alimentara.Acum a aflat si mama dar nu vrea sa-mi spuna dar eu stiam dar nu eram sigura.sadsadsad Acum nu mai stiu ce sa ma faccryingcryingcrying Si pe deasupra tata este foarte rece cu mine si simt ca nu ma iubeste si ca tine mai mult la cealalnta. Dati-mi niste saturi va rog mult (fundiza)

Răspuns Câştigător
| TSO7 a răspuns:

Dupa cum vad lucrurile nu prea esti in masura de a face ceva. Astepta si incearca sa te tii tare...
PS: Tatal tau te iubeste.