| iGoxi a întrebat:

De ce imi e frica sa-i scriu unei fete? Tot am ideea asta in cap "ce sa-i scriu?,cu se sa incep?, daca ma pierd?, ce subiecte sa deschid? "

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De ce îi scrii?
Totdeauna trebuie să ai obiectivul în minte.
Când trebuie să îi scrii?
Acum!
Mâine poate fi prea târziu!
Ce trebuie să îi scrii?
Te plac! Te vreau să fii a mea!
Acesta este subiectul.

| cfrtobias a răspuns (pentru sadrian46):

Block, ignor si dupa el e suparat ca poate mai bine nu facea.

| sadrian46 a răspuns (pentru cfrtobias):

Și ce ar fi fost mai bine.
- să aștepte un an, ca să îi treacă timiditatea ( eu am avut nevoie de ani ca să îmi treacă),
- sau să primească un block, ignor și să caute altă fată, până gsește una?
Așa că să stea să nu facă nimic, sau să facă ceva acum?
El vrea o fată, el caută o fată acum, el are nevoie de o fată acum.

| cfrtobias a răspuns (pentru sadrian46):

Faza e ca si eu am nevoie da asa de nu o sa ii reuseasca o sa fie dezamagit da cum ai zice tu macar afla de fata aia ce ii sta in cap sau de vrea ceva cu el

| Plato a răspuns:

Nu-ti trebuie nicio tactica sau plan preconceput. Pur si simplu ii scrii exact ce simti si ce vrei. Cu cat mai curand, cu atat mai bine.

| gothicbat a răspuns:

Ești sfios.