| UserName250000 a întrebat:

Salut. Deci mi-e o frica rau de tot cand ajung la urmatoarele zile: Zile de luni, zile de 1, 2, 9, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 si 31 deoarece in unul din acele zile atunci se nimereste ca parintii mei sa se certe. Exact pe 24 noiembrie, ca anul trecut s-au certat parintii mei. Explicati treaba asta.

11 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Ti s-a spus aici de mai multe ori de schizofrenie, dar nu ti s-a zis de ce. Obsesia numerelor, calcularea lor, tine de aceasta boala. Si, intr-adevar, sa tii minte fiecare data cand s-au certat ai tai, chiar si cand a fost cu un an in urma, nu e ceva normal. Probabil esti foarte afectat de ce se intampla acasa, si ai nevoie de ajutor.

| Violleta2022 a răspuns:

Posibil paranoia sau schitofrenie.

| johnnny123 a răspuns:

Ce vrei să explicăm? Ai enumerat jumătate din zilele lunii. Dacă părinții tăi se ceartă frecvent, sunt șanse foarte mari să se certe și într-una dintre zilele alea. Cearta nu are nici o legătură cu ziua, ai inventat tu o corelație care nu există.

| Lukasssz a răspuns:

Schizofrenie -_-

| 1997onur a răspuns:

Ai rămasă cu traume serioase dacă ai ajuns sa numeri zilele in are ei sau certat și urmează sa se certe grija de tine lăsai sa se certe cât vor ei tu nu mai pune la inima și nici la suflet evitai ai grija de tine

| Mirel4412 a răspuns:

Esti sigur ca nu s-au certat si in alte zile? Doar ca nu ii vezi tu sau pur si simplu nu esti atent, deoarece dupa parerea ta nu au cum sa se certe intr-o zi care nu e in lista ta. Mintea ta subliniaza numai ce vrea. Daca tu crezi cu tarie ca parintii tai se vor certa in prima zi din luna, pai tu o sa fii foarte atent ca lucrul asta chiar sa se intample, poate chiar si o mica remarca tu o percepi ca cearta.

Am citit din nou intrebarea si imi dau seama cat de idiot sunt ca am stat sa dau un raspuns logic la un troll sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa, și? Nu ne pasă nouă. Mai ales mie.

| Anuket a răspuns:

Și ai mei se cearcă în zilele de 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31 ale lunii
;( să-mi explice și mie cineva;(

| cristi202 a răspuns (pentru Anuket):

Ai tai sunt tari daca o fac si pe 30 si 31 februarie!

| Pichakchiu a răspuns:

Vezi ți de treaba! Mintea umana creează tot felul de aberatii

| universe3 a răspuns:

Posibil schizofrenie