| NewHope a întrebat:

Salut, eu si prietena mea iesim destul de des afara...si ne-am zis sa facem un pariu...ma lasa sa-i fac ce vreau, sa faca ce spun eu si nu prea am idei si astept idei asa mai inedite!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu faceti prostii, si daca te lasa sa faci ce vrei cu ea o poti lua in carca sa o plimbi putin.

| cristimihailov a răspuns:

Incearca sa ajungi acolo unde poate nimeni nu a ajuns. Nu ma refer in chiloti. Ci in suflet.

Asta prin intrebari cat mai personale.
Daca insa te lasa sa ii faci ce vrei si tot asa, dupa cateva intrebari, baga si atingeri si mangaieri. Dar nu inainte sa ii intrii in suflet.

| Peaches a răspuns:

Daca ideea a fost a ta, sigur te-ai gandit tu la ceva si nu inteleg de ce mai ceri alte idei. Daca ideea a fost a ei... oups! Afla ce ar vrea ea sa vrei tu.winking

| TPUuser199 a răspuns:

Atunci cand trece pe langa cineva, sa ii spuna: ''Hey! te cunosc. sau ''ce faci?'' sunt mai multe posibilitati laughing)

| gmxromania78 a răspuns:

Nu sari "calul", a zis ea asa dar cu siguranta daca ii spui sa faca un lucru ne-normal sigur se v-a supara. Deci gandeste-te la ceva frumos.

| NewHope explică:

P.S: cand ma refer la lucruri mai inedite nu ma refer la chestii sexuale, am uitat sa precizez avem 14 ani amandoi, practic suntem copii laughing