| DixxuDiii a întrebat:

Salut :* (iarasi)!

Cum sa atragi atentia unui baiat dar in acelasi timp sa nu para stupid?
Am mai vazut multe fete care rad in hohote dar nu stiu daca acesta este exact modul de atragere a atentiei pe care o vreau eu thinking

Daca puteti sa-mi spuneti din propia experienta ar fi super.
Fundita :*!

5 răspunsuri:
| Paulla a răspuns:

Te duci la el şi începi o conversaţie.

| neutrino a răspuns:

Doresti un sfat sau doresti literatura?

| Şi_Atât_Andu_1994 a răspuns:

Salut, ce faci? :*

Daca nu o sa continue el conversatia e clar, nu ii pasa de tine.

| Eleenaa a răspuns:

Buna DixxuDiii! Am trecut si eu prin asta. Eram intr-un fel "disperata" sa atrag atentia unui baiat, si nu stiam cum. Am incercat sa vorbesc cu el, l-am intrebat ce face, care mai e viata lui, el nu a fost "rau" sa ma lase sa vorbesc de una singura. Mi-a raspuns, nu stiu daca mai mult din politete sau din placere, dar stiu ca a vorbit foarte frumos cu mine, eu am incercat sa fiu cat mai deschisa cu el, si el la fel. Acum suntem prieteni foarte buni. Sfatul meu este sa intri in vorba cu el, sa fi deschisa, si sa fi tu insasi ca asta este foarte important! Sper ca te-am ajutat! Funda?happy